fbpx
Close

Pro koho je ORIGINÁL vhodný?

Naše služby již roky využívají nejrůznější firmy.

Kamenné prodejny

S originálem dokážete zásobovat celou prodejnu. Nachází se v ném dámské, pánské, dětské oblečení, ložní prádlo a bytový textil, obuv, kabelky, hračky atd. 

Prodejci na internetu

S originálem lze obchodovat na Facebooku, Instagramu či Vintedu a dalších platformách. Ať už máte prodejní skupinku, bazárek nebo přímo e-shop. Mnoho prodejců také originál třídí dle kategorií na balíky a prodávají tříděné balíky. 

Velkoobchody

Díky našim nízkým cenám u nás často nakupují i obchodníci, kteří originál třídí a dále prodávají jiným maloobchodním prodejcům.

5 faktů o ORIGINÁLU:

1. FAKT: Originál je žádané a nedostatkové zboží

Netříděný originál se velmi obtížně shání. Tuto strategickou surovinu však potřebují všechny velké i malé třídírny. Proto si ji střeží jako zlatý poklad, jelikož bez originálu nemohou fungovat. 

2. FAKT: Originál je polotovar ke zpracování

Originál je velmi oblíbený pro velkoobchodní i maloobchodní prodejce – ať už v kamenných prodejnách nebo na internetu. Prodejci originál třídí na následující kategorie: 

  1. Nové, moderní nebo téměř nenošené zboží – oděvy předních světových značek (Adidas, Orsay, Charles Vögele, Hugo Boss, Pepe Jeans, H&M, Nike, Puma, Esprit, St. Oliver, Tom Tailor, Tommy Hilfiger a mnoho dalších) 
  2. Středně obnošené zboží 
  3. Více obnošené zboží
  4. Neprodejné zboží (může sloužit např. jako čistící textilie)
3. FAKT: Originál je nejvýhodnější

Je pravda, že s prodejem originálu má člověk více práce, protože si ho musí sám roztřídit. Zároveň se zde nachází i více obnošené nebo neprodejné oblečení. Přesto se však jedná o nejvýdělečnější byznys! Zisk při prodeji originálu je výrazné vyšší, než při prodeji tříděných oděvů. Proč? Nakupujete-li dražší hotové tříděné zboží, platíte práci, náklady a zisk jiných třídíren. Pokud však třídíte sami, využijete svoji práci, čímž podstatně ušetříte a mnohem více vyděláte. Zároveň všechny lukrativní věci se dostanou přímo k vám, protože jste první, kdo do originálu nahlíží.

4. FAKT: Originál je nevyzpytatelný

Ačkoliv do originálu nikdo před vámi nenahlíží, tak naše mnoholeté zkušenosti potvrzují, že s originálem nelze prodělat. Nikdy však není možné přesně vyčíslit, kolik vyděláte. Nikdo totiž neví, co pytle budou zrovna obsahovat. Záleží to především na tom, odkud originál pochází – zda se jedná o bohatší nebo chudší oblasti. Z toho důvodu my si oblasti pro sběr originálu velmi pečlivě vybíráme.

5. FAKT: Originál je adrenalin

Díky tomu, že vůbec nikdo neví, co se skrývá v balení, které se vám zrovna dostane pod ruky, jedná se o docela dobrodružnou činnost spojená s napětím, adrenalinem a nadšením. Jste to totiž Vy, kdo odhalí tajemství, které se v pytli ukrývá. Bude to luxusní oblečení ARMANI nebo něco jiného? To se dozvíte jenom Vy.