fbpx
Close

Co je to NETŘÍDĚNÝ ORIGINÁL?

Netříděný originál je základní a strategická surovina obchodu se second-handem. 

Jedná se o materiál, který pochází přímo z komerčních nebo charitativních sbírek. Je to materiál, na který ještě nikdo před vámi nesáhl!

Díky tomu, že originál máte doslova z první ruky, najdete v něm nejrůznější sortiment. Nachází se zde dámské, pánské, dětské oblečení, ložní prádlo a bytový textil, obuv, kabelky, hračky atd. Obsahuje jednak nejlepší nové a zánovní módní oděvy světových značek vhodné k prodeji v luxusních sekáčových obchodech. Zároveň zde najdete více nošené oblečení, které se hojně užívá k pořádání výprodejových akcí např. 40 Kč/ks. Poté najdete samozřejmě i neprodejné kusy, který je možné snadno prodat jako čistící textilie. 

TŘI DŮVODY, proč nakupovat ORIGINÁL u nás:

1) Náš originál sbíráme v Rakousku téměř dvacet let. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a vybíráme si pouze vytipované lokality, regiony a oblasti v Rakousku, u kterých víme, že zboží bývá zajímavé. Náš netříděný originál si díky tomu dlouhodobě udržuje kvalitu. Navíc díky našemu mnohaletému působení máme také velmi nízké ceny.

2) Originál od nás nakupují nejčastěji provozovatelé kamenných prodejen, ale druhou neméně velkou skupinou jsou prodejci na internetu, kteří buď prodávají second-hand kusově, nebo prodávají tříděné balíky s oblečením. Náš originál je také vhodný pro velkoobchody.

3) Jsme solidní firma a fungujeme především díky dlouhodobé spolupráci s našimi zákazníky. Často máme s mnoha našimi partnery velmi dobré a přátelské vztahy. Našim partnerům mimo jiné pomáháme i s čímkoliv, co se týká provozu jejich obchodu – ať už jde o reklamu, účetnictví a mnoho dalšího. Rádi pomůžeme i Vám. 

5 faktů o ORIGINÁLU:

1. FAKT: Originál je žádané a nedostatkové zboží

Netříděný originál se velmi obtížně shání. Tuto strategickou surovinu však potřebují všechny velké i malé třídírny. Proto si ji střeží jako zlatý poklad, jelikož bez originálu nemohou fungovat. 

2. FAKT: Originál je polotovar ke zpracování

Originál je velmi oblíbený pro velkoobchodní i maloobchodní prodejce – ať už v kamenných prodejnách nebo na internetu. Prodejci originál třídí na následující kategorie: 

  1. Nové, moderní nebo téměř nenošené zboží – oděvy předních světových značek (Adidas, Orsay, Charles Vögele, Hugo Boss, Pepe Jeans, H&M, Nike, Puma, Esprit, St. Oliver, Tom Tailor, Tommy Hilfiger a mnoho dalších) 
  2. Středně obnošené zboží 
  3. Více obnošené zboží
  4. Neprodejné zboží (může sloužit např. jako čistící textilie)
3. FAKT: Originál je nejvýhodnější

Je pravda, že s prodejem originálu má člověk více práce, protože si ho musí sám roztřídit. Zároveň se zde nachází i více obnošené nebo neprodejné oblečení. Přesto se však jedná o nejvýdělečnější byznys! Zisk při prodeji originálu je výrazné vyšší, než při prodeji tříděných oděvů. Proč? Nakupujete-li dražší hotové tříděné zboží, platíte práci, náklady a zisk jiných třídíren. Pokud však třídíte sami, využijete svoji práci, čímž podstatně ušetříte a mnohem více vyděláte. Zároveň všechny lukrativní věci se dostanou přímo k vám, protože jste první, kdo do originálu nahlíží.

4. FAKT: Originál je nevyzpytatelný

Ačkoliv do originálu nikdo před vámi nenahlíží, tak naše mnoholeté zkušenosti potvrzují, že s originálem nelze prodělat. Nikdy však není možné přesně vyčíslit, kolik vyděláte. Nikdo totiž neví, co pytle budou zrovna obsahovat. Záleží to především na tom, odkud originál pochází – zda se jedná o bohatší nebo chudší oblasti. Z toho důvodu my si oblasti pro sběr originálu velmi pečlivě vybíráme.

5. FAKT: Originál je adrenalin

Díky tomu, že vůbec nikdo neví, co se skrývá v balení, které se vám zrovna dostane pod ruky, jedná se o docela dobrodružnou činnost spojená s napětím, adrenalinem a nadšením. Jste to totiž Vy, kdo odhalí tajemství, které se v pytli ukrývá. Bude to luxusní oblečení ARMANI nebo něco jiného? To se dozvíte jenom Vy. 

Pro koho je ORIGINÁL vhodný?

Naše služby již roky využívají nejrůznější firmy.

Kamenné prodejny

S originálem dokážete zásobovat celou prodejnu. Nachází se v ném dámské, pánské, dětské oblečení, ložní prádlo a bytový textil, obuv, kabelky, hračky atd. 

Prodejci na internetu

S originálem lze obchodovat na Facebooku, Instagramu či Vintedu a dalších platformách. Ať už máte prodejní skupinku, bazárek nebo přímo e-shop. Mnoho prodejců také originál třídí dle kategorií na balíky a prodávají tříděné balíky. 

Velkoobchody

Díky našim nízkým cenám u nás často nakupují i obchodníci, kteří originál třídí a dále prodávají jiným maloobchodním prodejcům.

Co k prodeji ORIGINÁLU potřebujete?

Čas

Roztřídit originál sice příliš mnoho času nesebere, ale přesto je nutné si pro tuto činnost nějaký čas vyhradit. Ze zkušenosti víme, že 2 – 3 lidé stihnou bez problému roztřídit tunu originálu za 1,5 dne.

Prostor

Pro uskladnění a roztřídění 1000kg originálu vám stačí volná garáž nebo místnost v domě (případně sklep) o velikosti alespoň 15 m2.

Obchod s různým sortimentem

Pokud máte například jen dětský bazárek, originál pro vás není vhodný, protože kromě dětského oblečení se v něm vyskytují také jiné sortimenty, jako je např. dámské, pánské, kabelky apod. Originál je proto vhodný pro prodejce, kteří se nespecifikují jen na jeden vyhraněný druh zboží.

Naše nabídka:

Minimální odběr netříděného originálu je 300kg.

Co říkají naši zákazníci?

Kamila, 34 let, Žamberk

Provozuji obchod od roku 2016. Vystřídala jsem již několik dodavatelů, ale poslední dva roky nakupuji od VelkoSekáče a jsem opravdu spokojená! Originál mě pokaždé překvapí a dobře se mi zboží v obchodě prodává.

Petra, 52 let, Chotěboř

Podnikám se second-handem už přes 20 let. V posledních pěti letech je opravdu problém sehnat spolehlivý zdroj netříděného originálu. Naštěstí jsem narazila na firmu VelkoSekáč a jsem s celkovou spolupráci nadmíru spokojená.

Adam, 41 let, Neratovice

Máme s manželkou e-shopy a na jednom z nich prodáváme second-hand. Originál od této firmy mohu vřele doporučit. A co se mi opravdu líbí je až neobvykle skvělá a přátelská komunikace. S panem majitelem se skvěle spolupracuje.

Simona, 29 let, Vlašim

Mám bazárek na Facebooku a prodávám i na Vinted. Už jsem se v minulosti několikrát napálila, když jsem někde brala netříděný originál. A myslím si, že nejsem jediná, komu se to stalo. Ale s VelkoSekáčem jsem dosud byla vždy spokojená. Pokaždé ve zboží najdu opravdu velmi dobré věci a mému obchodu se díky tomuto zboží daří. Děkuji.

Ondřej, 26 let, Louny

S přítelkyní jsme otevřeli obchod v Praze a VelkoSekáč je zatím náš první dodavatel, s kterým jsme dosud stále velice spokojeni a pokud bude i nadále spolupráce na takové úrovni, měnit určitě nebudeme. Oceňuji profesionální přístup, ochotu pomoct a poskytnout rady, jak se second-hadnem obchodovat i celkovou komunikaci.

Vladimíra, 48 let, Liberec

Nejlepší netříděný originál, jaký jsem kdy nakupovala. Dříve jsem brala z Německa a ke konci to byla katastrofa. Ale tomuto zboží nemůžu nic vytknout. Jsem spokojená a doporučuji.

Co dalšího kromě dodávání zboží nabízíme?

Pokud s prodejem second-handu začínáte, rádi vám předáme všechny naše zkušenosti a znalosti.

Poradíme Vám a případně zařídíme úplně vše, co je jakkoliv spojené s Vaším podnikáním v oblasti second-handu.

Logistické poradenství

Poradíme Vám, jak si například třídění oblečení ve Vašem prostoru efektivně zorganizovat. Také Vám poradíme, jak si sortiment zboží rozdělit ve Vaší prodejně, jak si rozdělit oblečení pro pořádání prodejní akce, na co si dát pozor při provozování internetového prodeje a další. 

Daňové poradenství

Ukážeme Vám, jak si vést jednoduše účetnictví, archivovat doklady nebo odevzdávat daňové přiznání. Případně tuto činnost můžeme kompletně vyřešit za Vás. 

Marketingové poradenství

Ukážeme Vám, jak si jednoduše udělat analýzu konkurence a vytvořit marketingový mix. Analyzujeme Vám, jaká forma propagace bude pro Vás nejziskovější. Sestavíme Vám reklamní kampaně na internetu. Vytvoříme Vám webové stránky a analyzujeme návštěvnost webu. Zajistíme tisk a distribuci letáků nebo výlep plakátů. 

Ekonomické poradenství

Poradíme Vám, kde a jak můžete ušetřit své provozní nebo finanční náklady a naopak kde a jak můžete více vydělat. Na požádání Vás naučíme jednoduchý systém, podle kterého si můžete vést přehled o svých financích pro lepší hospodaření. 

Personální poradenství

Poradíme Vám, jak organizovat efektivně práci, kde a jak případně získat první zaměstnance, jaký zvolit způsob odměňování a mnoho dalšího.

Individuální konzultace

Můžete si s námi sjednat individuální konzultaci a my Vám tak poradíme s čímkoliv, co Vás zrovna bude ve Vašem obchodě trápit. 

Máte nějaké dotazy?

Kontaktujte nás!

Kontaktní formulář:

adresa skladu:

Cyrilometodějská 305

766 01 Valašské Klobouky


Kontaktní osoba:

David Bail

mobil: +420 734 728 034

e-mail: baildavid@seznam.cz