fbpx
Close

Naše nabídka:

Minimální odběr netříděného originálu je 300kg.

Co k prodeji ORIGINÁLU potřebujete?

Čas

Roztřídit originál sice příliš mnoho času nesebere, ale přesto je nutné si pro tuto činnost nějaký čas vyhradit. Ze zkušenosti víme, že 2 – 3 lidé stihnou bez problému roztřídit tunu originálu za 1,5 dne.

Prostor

Pro uskladnění a roztřídění 1000kg originálu vám stačí volná garáž nebo místnost v domě (případně sklep) o velikosti alespoň 15 m2.

Obchod s různým sortimentem

Pokud máte například jen dětský bazárek, originál pro vás není vhodný, protože kromě dětského oblečení se v něm vyskytují také jiné sortimenty, jako je např. dámské, pánské, kabelky apod. Originál je proto vhodný pro prodejce, kteří se nespecifikují jen na jeden vyhraněný druh zboží.

Co dalšího kromě dodávání zboží nabízíme?

Pokud s prodejem second-handu začínáte, rádi vám předáme všechny naše zkušenosti a znalosti.

Poradíme Vám a případně zařídíme úplně vše, co je jakkoliv spojené s Vaším podnikáním v oblasti second-handu.

Logistické poradenství

Poradíme Vám, jak si například třídění oblečení ve Vašem prostoru efektivně zorganizovat. Také Vám poradíme, jak si sortiment zboží rozdělit ve Vaší prodejně, jak si rozdělit oblečení pro pořádání prodejní akce, na co si dát pozor při provozování internetového prodeje a další. 

Daňové poradenství

Ukážeme Vám, jak si vést jednoduše účetnictví, archivovat doklady nebo odevzdávat daňové přiznání. Případně tuto činnost můžeme kompletně vyřešit za Vás. 

Marketingové poradenství

Ukážeme Vám, jak si jednoduše udělat analýzu konkurence a vytvořit marketingový mix. Analyzujeme Vám, jaká forma propagace bude pro Vás nejziskovější. Sestavíme Vám reklamní kampaně na internetu. Vytvoříme Vám webové stránky a analyzujeme návštěvnost webu. Zajistíme tisk a distribuci letáků nebo výlep plakátů. 

Ekonomické poradenství

Poradíme Vám, kde a jak můžete ušetřit své provozní nebo finanční náklady a naopak kde a jak můžete více vydělat. Na požádání Vás naučíme jednoduchý systém, podle kterého si můžete vést přehled o svých financích pro lepší hospodaření. 

Personální poradenství

Poradíme Vám, jak organizovat efektivně práci, kde a jak případně získat první zaměstnance, jaký zvolit způsob odměňování a mnoho dalšího.

Individuální konzultace

Můžete si s námi sjednat individuální konzultaci a my Vám tak poradíme s čímkoliv, co Vás zrovna bude ve Vašem obchodě trápit.