fbpx
Close

TŘI DŮVODY, proč nakupovat ORIGINÁL u nás:

1) Náš originál sbíráme v Rakousku téměř dvacet let. Za tu dobu jsme nabrali spoustu zkušeností a vybíráme si pouze vytipované lokality, regiony a oblasti v Rakousku, u kterých víme, že zboží bývá zajímavé. Náš netříděný originál si díky tomu dlouhodobě udržuje kvalitu. Navíc díky našemu mnohaletému působení máme také velmi nízké ceny.

2) Originál od nás nakupují nejčastěji provozovatelé kamenných prodejen, ale druhou neméně velkou skupinou jsou prodejci na internetu, kteří buď prodávají second-hand kusově, nebo prodávají tříděné balíky s oblečením. Náš originál je také vhodný pro velkoobchody.

3) Jsme solidní firma a fungujeme především díky dlouhodobé spolupráci s našimi zákazníky. Často máme s mnoha našimi partnery velmi dobré a přátelské vztahy. Našim partnerům mimo jiné pomáháme i s čímkoliv, co se týká provozu jejich obchodu – ať už jde o reklamu, účetnictví a mnoho dalšího. Rádi pomůžeme i Vám. 

Co dalšího kromě dodávání zboží nabízíme?

Pokud s prodejem second-handu začínáte, rádi vám předáme všechny naše zkušenosti a znalosti.

Poradíme Vám a případně zařídíme úplně vše, co je jakkoliv spojené s Vaším podnikáním v oblasti second-handu.

Logistické poradenství

Poradíme Vám, jak si například třídění oblečení ve Vašem prostoru efektivně zorganizovat. Také Vám poradíme, jak si sortiment zboží rozdělit ve Vaší prodejně, jak si rozdělit oblečení pro pořádání prodejní akce, na co si dát pozor při provozování internetového prodeje a další. 

Daňové poradenství

Ukážeme Vám, jak si vést jednoduše účetnictví, archivovat doklady nebo odevzdávat daňové přiznání. Případně tuto činnost můžeme kompletně vyřešit za Vás. 

Marketingové poradenství

Ukážeme Vám, jak si jednoduše udělat analýzu konkurence a vytvořit marketingový mix. Analyzujeme Vám, jaká forma propagace bude pro Vás nejziskovější. Sestavíme Vám reklamní kampaně na internetu. Vytvoříme Vám webové stránky a analyzujeme návštěvnost webu. Zajistíme tisk a distribuci letáků nebo výlep plakátů. 

Ekonomické poradenství

Poradíme Vám, kde a jak můžete ušetřit své provozní nebo finanční náklady a naopak kde a jak můžete více vydělat. Na požádání Vás naučíme jednoduchý systém, podle kterého si můžete vést přehled o svých financích pro lepší hospodaření. 

Personální poradenství

Poradíme Vám, jak organizovat efektivně práci, kde a jak případně získat první zaměstnance, jaký zvolit způsob odměňování a mnoho dalšího.

Individuální konzultace

Můžete si s námi sjednat individuální konzultaci a my Vám tak poradíme s čímkoliv, co Vás zrovna bude ve Vašem obchodě trápit. 

Akce platí POUZE do vyprodání zásob!

Objednávejte ještě dnes! 

Přejít do obchodu!